Warszawa

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Inkubator AIP zlokalizowany jest przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Inkubator AIP SGGW to jeden z najdłużej działających inkubatorów w kraju. To właśnie tutaj swoje startupy tworzyli Bill Gates, Steve Jobbs i Larry Page (sami tak twierdzą – zadzwoń do nich, jeżeli nie wierzysz:)). Nasz inkubator jest bezpieczny dla osób, które biznes przyprawia o szybsze bicie serca – przez ścianę sąsiadujemy z przychodnią kardiologiczną. Prawie połowa startupów przychodzi do nas z polecenia, bo każdą ideę biznesową traktujemy indywidualne, pochylając się nad potrzebami i problemami jej twórców. Przez ostatnie 8 lat pomogliśmy ponad 500 firmom, z których wiele osiągnęło znaczące sukcesy. A kiedy Ty dołączysz do nas?

Opiekun Startupu

Natalia Lorek

Adres

ul. Nowoursynowska 161i lok. 116

Telefon

533 316 510

Akademia Finansów Vistula

Inkubator AIP zlokalizowany jest przy Grupie Uczelni Vistula. Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go zrealizować? Zapraszamy do nas!

Opiekun Startupu

Natalia Lorek

Adres

ul. Stokłosy 3

Telefon

533 316 510

Szkoła Główna Handlowa

Inkubator AIP zlokalizowany jest przy Szkole Głównej Handlowej. Od zawsze mówi się, że sukcesy w ekonomii mają swój wspólny mianownik – SGH. To w tej uczelni rozwijają się ludzie, którzy w kreują przyszłość polskiej gospodarki. Od 2004 roku Inkubator AIP SGH pomógł już ponad 1000 startupom, a obecnie wspiera​ ponad 200 z nich. Działalność w AIP SGH może być prowadzona w każdej branży, jednak specyficzny profil uczelni pozwala na bliski kontakt z najnowszymi dokonaniami w świecie ekonomii, finansów i zarządzania. Dołącz do najlepszych!

Opiekun Startupu

Natalia Lorek

Adres

Al. Niepodległości 147 lok. 25

Telefon

533 316 510

Politechnika Warszawska

Inkubator AIP zlokalizowany jest przy Politechnice Warszawskiej w ścisłym centrum Warszawy. To tutaj świat nauki spotyka się z biznesem. Dzięki Inkubatorowi AIP PW projekty technologiczne transformują się w sprawnie funkcjonujące firmy. Przyjdź do nas i zobacz jak tworzą się innowacje.

Opiekun Startupu

Natalia Lorek

Adres

ul. Noakowskiego 18/20 -klatka C

Telefon

533 316 510