Białystok

Od początku istnienia pierwszego Inkubatora w Białymstoku z oferty programu AIP skorzystało ponad 560 osób. Obecnie białostocki Inkubator wspiera rozwój ponad 80 przedsięwzięć biznesowych, realizowanych w województwie podlaskim.

AIP Biuro główne

Główna siedziba Inkubatorów AIP w Białymstoku mieści się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Warszawskiej 13 lok. 2-3. Lokal o powierzchni 156 m2 dostępny jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu dzięki czemu przedsiębiorcy korzystający z lokalizacji mogą pracować w komfortowych warunkach bez żadnych ograniczeń, mając do dyspozycji zarówno sale konferencyjne – pomieszczenia które służą przede wszystkim do przeprowadzania szkoleń oraz spotkań biznesowych, jak i przestrzeń coworkingową, wyposażoną w sprzęt biurowy. Ważnym atutem jest również bezpłatny parking, z którego mogą korzystać osoby pracujące na Coworku.

Dyrektor

Natalia Lorek

Adres

ul. Warszawska 13 lok 2-3 Białystok

Telefon

533 316 510

AIP Uniwersytet w Białymstoku

Inkubator AIP zlokalizowany jest przy Uniwersytecie w Białymstoku. Bezpłatny parking oraz duża dostępność komunikacji miejskiej sprawiają, że lokalizacja przestrzeni biurowej jest atrakcyjna nie tylko dla studentów, ale także dla osób prowadzących własne firmy. Do dyspozycji startupów jest cowork z 3 kapsułami wraz z niezbędnym sprzętem do efektywnej pracy. Dodatkowo startupy mają możliwość korzystania z salki konferencyjnej.

Dyrektor

Natalia Lorek

Adres

ul. Żeromskiego 1, II piętro, 15-349 Białystok

Telefon

533 316 510