cowork

Cowork

Cowork to wspólna przestrzeń biurowa w jednym z kilkudziesięciu miejsc w całej Polsce. Będziesz ją dzielił z innymi firmami należącymi do AIP. Dzięki coworkowi zyskujesz nie tylko stanowisko pracy z całym zapleczem sprzętu, ale także możliwość znalezienia potencjalnych partnerów biznesowych i klientów.

Co oferujemy

Koszt

200 zł netto / miesiąc

Przestrzeń

Cowork AIP to 56 biur na terenie całej Polski, wyposażonych w multimedialne sale konferencyjne i szybki i bezprzewodowy Internet. Masz możliwość korzystania z komputerów, drukarek i oprogramowania oraz przestrzeni eventowej z urządzeniami do prezentacji. Z coworku mogą korzystać wszyscy członkowie AIP (nie tylko studenci).

Wiedza

Podnoś swoje kompetencje i zdobywaj wiedzę biznesową korzystając z organizowanych przez nas szkoleń biznesowych oraz indywidualnych spotkań z mentorami.

Społeczność

W ramach STARTUP Mixer możesz wziąć udział we wszystkich eventach biznesowo-networkingowych w Polsce, odbywających się min. raz na kwartał. Otrzymasz także 50% zniżki na comiesięczne spotkania klubu networkingowego AIP.

Aplikuj do naszej społeczności

Szukasz kreatywnej przestrzeni do prowadzenia swojego biznesu? AIP to 50 inkubatorów zlokalizowanych w 21 polskich miastach. Znajdź najbliższy coworking w swojej okolicy.

Aplikuj do AIP